#1 2008-05-20 21:50:40

PeopleKiller

Administrator

Zarejestrowany: 2008-05-18
Posty: 11
Punktów :   
Bóg: Adannos
Obóz: Nowy Obóz

Smoki

Pandrodor - smok błotny
Najłatwiejszy do pokonania ze wszystkich smoków. Mało doświadczony wojownik da se z nim rade!


Pedrakhan - smok kamienny

Jego siedziba jest na wulkanie. Jest ona bardzo dobrze strzeżona. Dla doświadczonego gracza z rozwiniętymi umiejętnościami nie stanowi to najmniejszego problemu.


Feomathar - smok ognisty

Jego siedzibą jest wulkan i to własnie w nim toczymy bitwę. Na samej górze są skarby, trzeba tam sie wdrapać . Smok nie jest trudny, aczkolwiek nie łatwy do pokonania. Jednak grając słabą postacią, najlepiej szybko wspiąć się na skały (tam, gdzie skarb) i po prostu strzelać do smoka z kuszy. Gdy schowamy się za skałką, jego ogień nas nie dosięgnie.


Finkregh - smok lodowy
Mieszka w lodowej krainie, w której siedzi przy ognisku Sylvio i Bulko. Możemy tam znaleźć miecz! "Ostrze burzy"


Feodaron - smok ognisty
Jest bratem Feomathara i chce się zemścić na nas za śmierć brata. Można powiedzieć, że jest on również ognistym smokiem. Zanim ujrzymy smoka, napotkamy hordę jaszczuroludzi. Smok reprezentuje trudny poziom. Ogólnie rzecz biorąc smok nie wyróżnia się niczym innym niż poprzednie gady. Jest równie prosty do pokonania. Skarbu tym razem nie ma, ale za to jaszuroludzie broni smoczych jaj.


Smok-ożywieniec - smok ożywieniec
Jest on odpowiedzialny za cały bałagan w Khorinis oraz w dworze Irdorath. Jego celem jest zniszczenie świata. To on wysłał poszukiwaczy, mających za zadanie naprowadzenia Bezimiennego na jego ślad. Jest on najtrudniejszą do pokonania ze wszystkich dotąd spotkanych bestii.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
specshop wrocław co daje szczescie w shakesie york ma duży brzuszek www.evilspirits.pun.pl czym uszczelnić układ paliwowy